Çocukluk Bizde Kalsın Derneği'nden ‘Çocuk ve Felsefe’ çalıştayı

  • 10:27 25 Kasım 2018
  • Çocuk
HABER MERKEZİ - Çocukluk Bizde Kalsın Derneği'nin bu yıl 10’uncusunu düzenleyeceği çalıştay kapsamında 4-5 Mayıs 2019 tarihlerinde "Çocuk ve Felsefe" konuşulacak.
 
Çocukluk Bizde Kalsın Derneği, “Çocuk ve Felsefe” konulu çalıştay düzenliyor. Bu yıl 10’uncusu düzenlenen Çocukluk Bizde Kalsın Çalıştayı, BeReZe Gösteri Merkezi’nde 4-5 Mayıs 2019 tarihlerinde gerçekleşecek. Çalıştay'da, “Çocuk ve Felsefe” konusunun teorik ve pratik yönlerden irdelenmesi ve pratikte karşılaşılan sorunlara çözümler bulmak üzere tartışmalar yapılacak.
 
‘Çocuk ve Felsefe’
 
Çocukluk Bizde Kalsın Derneği bugüne kadar temaları ve sunumları hayatın içinden gelen dokuz çalıştay gerçekleştirdi. Onuncu Çalıştay'da ise hedef, çocuk ve felsefe alanında disiplinler arası çalışmalar planlamak, bu konuda yanlış yapılan tutum ve davranışlara ortaklaşa çözüm bulabilmek ve hayata geçirebilmek.
 
Katılım için çağrı
 
Dernek, “Çocuk ve Felsefe” konusunda çalışmalar yapan, katkı sağlayan; akademisyenler, eğitmenler, yazarlar, şairler, çizer ve ressamlar, yayıncılar, çocuk ve felsefe alanında faaliyet gösteren sivil toplum kuruluşlarına çağrı yaparak Çalıştay'a davet ediyor.