Önü kesilen otobüsteki kadın darp edilerek alıkonuldu

  • 19:08 20 Haziran 2019
  • Güncel
ANKARA - Ankara-Mersin seferini yapan bir yolcu otobüsünün önünü Aksaray’da keserek zorla binen saldırganlar, Kadriye Çavuş darp ederek alıkoydu.
 
Bir turizm firmasının Ankara-Mersin seferini yapan yolcu otobüsünde seyahat eden Kadriye Çavuş isimli kadın, önünü kestikleri otobüse binen bir grup erkek tarafından diğer yolcuların gözü önünde alıkonuldu. Olay, Aksaray Tuana Turistik Tesisleri’nde verilen molanın hemen ardından yaşandı. Verilen molanın ardından saat 16.00 sıralarında yeniden hareket eden otobüsün önü bir süre sonra 06 BFJ 470 plakalı beyaz bir araç tarafında kesildi. 
 
Araçtan inen bir grup erkek, içerisinde girdikleri otobüsteki Kadriye’yi araçtan indirmeye çalıştı. Direnen kadını darp ederek, zorla otobüsten indiren saldırganlar, ardından yerde sürükledikleri kadını kendilerine ait araca bindirdi.
 
Diğer yolcular tarafından cep telefonu ile kayıt altına alınan o anlar, sosyal medyada paylaşıldı. Görüntülerde Kadriye’nin zorla araçtan indirilmeye çalıştığı anlarda diğer yolculara polise haber vermeleri konusunda yardım istediği görülüyor.
 
Olay sonrası yolcular polise haber verirken, Kadriye’nin akıbeti konusunda henüz bilgi edinilemedi.