Elif Kısa hastaneye kaldırıldı

  • 18:52 21 Şubat 2020
  • Güncel
MARAŞ - Elbistan E Tipi Kapalı Cezaevi’nde tutuklu bulunan 70 yaşındaki Elif Kısa hastaneye kaldırıldı. 
 
Maraş’ın Elbistan ilçesinde 3 Aralık'ta eşi Ali Kısa ile gözaltına alındıktan sonra “örgüte bilerek ve isteyerek yardım etmek” iddiası ile tutuklanan 70 yaşındaki Elif Kısa’nın tutuklu bulunduğu Elbistan E Tipi Kapalı Cezaevi’nde hastaneye kaldırıldığı öğrenildi. Bugün görüşmek için cezaevine giden oğlu Ahmet Kısa, annesinin hastaneye kaldırıldığını öğrendi. Annesinin hastaneye kaldırıldığını sosyal medya hesabından duyuran Ahmet şunları belirtti: 
 
“Canlar bu gün cezaevine gittik ama melek annem ile görüşemedik. melek annem yine hasta olmuş hastaneye götürmüşler. allahım anneme bir şey olmasın neden bize bunu yaşatıyorlar. ögleden sonra gelin dediler görüştürürüz .umarım annem iyidir çok korkuyorum.”  
 
‘Bizim için güçlü durmaya çalıştı’
 
Annesi ile anca öğleden sonra görüşebilen Ahmet, Elif’in sağlık durumunun iyi olduğunu ifade etti. Ahmet, sosyal medya hesabından, “Canlar çok şükür melek annemi gittik gördük .benzi solmuştu baya ama bizim için güçlü durmaya çalışıyor onu gördüm annemde son açık görüşte resim çekmiştik onları aldık .anneme dedim elini cama koy ,annemin elini öptüm alnıma verdim. herkese çok selam gönderdi.#FreeElifKisa" mesajını paylaştı.