Sur Belediye eşbaşkanlarına Amedspor'dan ziyaret

  • 15:26 17 Temmuz 2019
  • Güncel
DİYARBAKIR - Amedspor, Sur Belediye eşbaşkanları Filiz Buluttekin ve Cemal Özdemir’e tebrik ziyaretinde bulundu.
 
Amedspor Kulüp Başkanı Metin Kılavuz ve yönetim kurulu üyeleri, Sur Belediye eşbaşkanları Filiz Buluttekin ve Cemal Özdemir’e tebrik ziyaretinde bulundu. Görüşmede eşbaşkanlar ve kulüp yöneticileri, karşılıklı fikir alışverişinde bulunulması ve bunun pratiğe geçirilmesi için ellerinden geleni yapacakların açıkladı. 
Eşbaşkanlar, bu güne kadar Amedspor’a sundukları desteğin ilerleyen zamanlarda da devam edeceğini belirtti. Eşbaşkanlar, “Dün olduğu gibi bugünde Amedspor etrafında spora gereken desteği vereceklerini ve her koşulda yanlarında bulunacaklarını, destek almadan ligde sonuna kadar çok büyük bir özveri ile mücadele eden futbol emekçisi arkadaşlarımızı kutluyoruz, bundan sonra ki hayatlarında daha büyük başarılar bekliyoruz” dedi.
 
‘Amedspor çok değerli sporcular yetiştirdi’
 
Amedspor’un, sporun her branşında çok değerli sporcular yetiştirdiğini söyleyen eşbaşkanlar, sadece futbolda değil sporun tüm dallarında Amedspor’un kendisini göstermesini, tüm spor dallarında kadın ve erkek sporcuların başarılarının devamını beklediklerini dile getirdi. Eşbaşkanlar ayrıca, halkın da Amedspor’a karşı bakış açılarının oldukça olumlu olduğunun altını çizdi. 
 
Ziyaret sonunda Amedspor başkanı Metin Kılavuz eşbaşkanların isimlerinin yazılı olduğu Amedspor forması hediye ettiler.